Ankut Güvercini

Herkes tarafından hoşlanılan Ankut güvercini, her kümeste bulunması gereken, görsellik açısından mükemmel bir görünüme sahip olan güvercinlerdir. Güvercin besleyenlerin hemen hemen çoğunun kümesinde, bir çift de olsa ziynet olarak Ankut güvercini bulunur.

Ankut Güvercini ’nin özellikleri nelerdir?

Ankut güvercini görünümü ile besleyenlerin hayranlıkla baktığı bir güvercin cinsi olarak öğrenilmektedir. Genelde çift tepe ve kırmızı renklerde bulunan bu güvercinler büyüklükleriyle ön tasarıya çıkmaktadır. Size verebilecekleri en büyük zevk, kümesini renklendirmekle beraber alabileceğiniz o birbirinden hoş yavrularıdır.

Bol paçalı ve çift tepeli olarak ön tasarıya çıkan bu hoş güvercinler etrafı beğendiği takdirde, klasik güvercinler ile aynı giderekmelerde yumurta yapabilmektedir.

Ankut Güvercinleri ’nin maliyet aralıkları ne kadardır?

Maliyetleri mevzusunda kısa bir bilgi vermek gerekirse, mantıklı maliyetlerde bulmak muhtemeldir. Herkes tarafından alınabilecek bu güvercin çeşitlerinin fotoğraflarına göz atmak için web sitemizde mevcut olan ankut güvercini linkine tıklayabilir, ankut güvercini ile alakalı öğrenmediğiniz her şeyi basitçe bulabilirsiniz.

Ankut Güvercinleri reyin yapar mı?

Tamamen ziynet kuşu olarak adlandırabileceğimiz bu güvercinler genel olarak kümeslerin bir köşesinde ziynet olması için beslenmektedir, başka bir deyişle reyin yapması beklenemez.

sizlere petbilgileri.com farkıyla sunulmuştur

Cevap bırakın