Muhabbet Kuşları Ne Zaman Konuşur?

Muhabbet kuşları ne zaman konuşur ve bu konuşmanın eğitim süreci nasıl işler? İşte bu ehemmiyetli sual için aktif bir araştırma yapmaya çalıştık ve işinize yarayacağını düşündüğümüz ehemmiyetli ayrıntıları bir başlık altında topladık. Bu bilgilere göre kullanacağınız usulleri tanımlayabilir, mevcut bilginize daha da fazla bilgi katabilirsiniz. Çünkü muhabbet kuşu gibi hareketli ve sempatik sıcak bir hayvanın konuşma süreci ile uğraşmak, beğenenleri için bizzat sevinç verici bir gidişat olacaktır.

Genel olarak baktığımız zaman, hemen hemen her muhabbet kuşu cinsi konuşmayı çok süratli bir süreç bazını bilir. Ehemmiyetli olan ona dair sunduğunuz çalışma stratejileri ve teknikleri olacaktır. Muhabbet kuşlarını vasati bir aylık iken alıyorsunuz büyük olasılık ki petshoplarda satış tarihleri de vasati bu biçimde oluyor, başka bir deyişle annesinden böldüğü zaman ve bundan sonra öncelikle elinize alıştırmaya çalışıyorsunuz. Bu çok doğru ve klasik bir yoldur. Konuşma süreci de burada başlıyor işte. Başka Bir Deyişle kuşunuz ile aranızı yapmaya ve elinize alıştırmaya başladığınız andan itibaren konuşmaya yatkın bir halde oluyor ve ne öğretebilirseniz şu saatten sonra öğretmeye başlayabilirsiniz. Başka Bir Deyişle vasati 1 aylık olduktan sonra sürecin başladığı ilk tarihlerdir. Bu müddet zarfında ehemmiyetli olan şey, kısa sözcükleri ve rahat görüşebileceği sözcükleri tekerrür ettirmeniz olacaktır. Bu surattan bol bol pratik yapabilirsiniz. Kısa sözcükleri ve basit sözcükleri süratli bir biçimde bildiğini görmeye başladığınızda çalışmalarınızın devamını getirebilirsiniz. Tekerrür eden kısa heceleri daha acele bildikleri öğrenilmektedir. Misalin muhabbet kuşunun acele bileceği kelimeler: baba, cici gibi kelimelerdir

Yavru Muhabbet Kuşu

Yavru muhabbet kuşu ve erişkin muhabbet kuşu arasındaki eğitim alternatifleri devamlı değişmekle beraber aradaki fark vasati 2 aydır. Başka Bir Deyişle yavru muhabbet kuşu vasati bir ayda bazı şeyleri biliyor iken, büyük muhabbet kuşu vasati 3 ayda biliyor. Bu surattan ne kadar taze başlarsanız o kadar artı olacaktır sizin için.

Muhabbet kuşlarının süratli konuşmasını istersiniz tekerrür eden kısa kelimeler seçmelisiniz misalin, cici, baba vb gibi.

sizlere petbilgileri.com farkıyla sunulmuştur

Cevap bırakın