Pixie Bob Özellikleri

Yer:A.B.D
Renkleri:Koyu kahverengi noktalı; silik noktalı; sarih kahverengi; kesit parçalı; kırmızımsı kahverengi
Bakım: Fazla bakım gerektirmez; haftada bir kere kumpaslı olarak taranmalı/fırçalanmalı.
Karakter Özelliği:Soğukkanlı, sevecen, zeki, entrikacı, sahibiyle olmayı hoşlanan, otokontrol sahibi
Tüy Biçimi:Kısa
Boyut:Büyük

Özellikleri

Karakteristik Vasati:6

Çocuklarla Uyuşma: 6

Hayvanlarla Uyuşma: 6

Hayvanlarla Uyuşma: 6

Sadakat: 6

Egzersiz Gereksinimi Vasati:7

Oyunculuk: 6

Hareket Gereksinimi: 8

Bakım Gereksinimi Vasati:5.5

Taranma: 5

Genel Bakım: 6

Söyleme

Konutunuzda suskun bir arkadaş mı arıyorsunuz? Pixie Bob adlı bu küçük canavarlar, atalarından aldıkları barbar görünüşleriyle, yeniden genlerinde bulunan evcil ve soğukkanlı yapılarıyla, konutta beslemek isteyebileceğiniz eşsiz bir seçimdir.

Genel Özellikler

Pixie Bob türü küçük haylazlar, kısa tüylere sahip olduğu için konutta kedi beslemenin en büyük meseleyi olarak görülen kedi tüyü meselesini en asgariye indiriyor. Ayrıca bu türün tüyleri, yumuşaklığıyla ve niteliğiyle de kedi ırkları arasında bir numaradır.

Pixie Bob, evcil olan çiftlik kedisi ile barbar tabiatta yaşayan Vaşak kırması bir ırkın üyeyidir. Güçlü görünümleri, kısa kuyrukları ve adaleli beden yapıları vardır. Kısa kuyrukları, geniş kulakları, uzun burunları ve küçük çeneleriyle barbar olduğu kadar sevimli bir görünüşe sahiptirler. Sahiplerine bağlılıklarıyla da öğrenilen bu tür, griden kahverengiye kadar değişebilen bir renge, noktalıdan yamalı ve parçalıya kadar değişebilen desenlere sahiptir.

Bakım

Tüyleri kısa olduğu için çok bakım gerektirmese de, haftada bir kere taramanız yeterlidir. Barbar görünümünü Vaşak atalarından alan evcil bir kedi türü olan Pixie Bob, zihni kabiliyetiyle de her civarda basitlikle beslenebilir. Hareketli, zinde bir yapısı olsa da kendini hakimiyet etme mevzusunda sahip olduğu üstün özellikleriyle seyahatlerinizde dahi size rahatlıkla eşlik edebilir.

Beslenme

Çok oyuncu ve geçimli bir ırk olan bu kediler, konutta rahatlıkla beslenebilir ve alıştırdığınız biçimde kedi mamalarıyla beslenip yaşına uygun olan perhizlere göre bir kedinin yiyebildiği her şeyi rahatlıkla yiyebilirler.

sizlere petbilgileri.com farkıyla sunulmuştur

Cevap bırakın